złote popołudnie złote popołudnie złote popołudnie

Kunsztowna Pracownia Wizerunku Pan i Pani Fason

Kunsztowna Pracownia Wizerunku Pan i Pani Fason zaprasza do "Zaczarowanej garderoby". Garderoba ukryta w ogrodzie – widoczna wyłącznie dla wybrańców obdarzonych niczym nie ograniczoną wyobraźnią. Przejść można w niej niewielką metamorfozę lub można przejść na drugą stronę lustra. Wprost do "Krainy Czarów" – kreowanej rokrocznie, wyłącznie na magicznym Złotym Popołudniu.

Kraina Czarów – z czym się to je? ( z "kolosanką" oczywiście ;) )
 

W tym roku do swojej pracowni zaprasza Szalony Kapelusznik, będzie w niej można przymierzyć nieskończoną ilość nakryć głowy, a najmłodsi będą mogli sami stworzyć własne kolorowe kapelusze. Przy odrobinie szczęścia, jeśli znajdą Państwo drogę, trafić będzie można do pałacu Białej Królowej. Polecamy w tej kwestii skorzystać ze wskazówek Marcowego Zająca, bywa tam bowiem najczęściej (podpowiadamy, iż prawdopodobieństwo dotarcia do pałacu wzrasta proporcjonalnie do ilości wypitej "knyplówki").
Goszcząc w Krainie Czarów trzeba jednak uważać na niezwykle groźną Królową Kier. Jeśli jednak nie będzie Państwu dane uniknąć tego wątpliwie miłego spotkania, jedynym sposobem na to, by nie stracić własnej głowy jest zaopatrzenie się w zapasową.

O godzinie 17 mieszkańcy Krainy Czarów zaproszą Państwa na "Szalony podwieczorek"! Obejmie on m.in wernisaż wystawy prac inspirowanych "Alicją w Krainie Czarów". Poza tym właściwie nie wiemy czego dokładnie można się spodziewać po wydarzeniu organizowanym przez Szalonego Kapelusznika. W posłyszanej niedawno rozmowie z Alicją mówił coś o malarstwie i rysunku, rzeźbie oraz poezji, następnie dodał coś o Gawronie i sekretarzyku, a później zaczął rechotać...

Jedno jest pewne, nie zabraknie herbaty! :)